Kamieniarstwo

 

Firma specjalizuje się w następujących pracach z zakresu kamieniarstwa :

Budowa Grobowców – budowane są na tzw. „pieczarę”, profesjonalnie wykonujemy stosując materiały i techniki obróbki kamienia gwarantujące jego atrakcyjny wygląd przez długie lata. Praktyka firmy i innowacyjne wyposażenie dopuszczają realizację najbardziej niecodziennych projektów. Zainteresowani Klienci mogą spodziewać się wyłącznie atrakcyjnych cen.

Nagrobki – mogą być uważane za arcydzieła sztuki kamieniarskiej. Najwyższej jakości materiały użyte do realizacji pomysłu, zapewniają jego interesujący wygląd nawet po wielu latach. Kompetentny personel pracuje w oparciu o firmowe projekty. Na życzenie Klienta możliwe jest zrealizowanie jego indywidualnej koncepcji.

Pomniki – doświadczenie i innowacyjne wyposażenie zakładu pozwalają na mierzenie się z najbardziej skomplikowanymi wyzwaniami sztuki kamieniarskiej. Przedsiębiorstwo wykonuje pomniki pojedyncze i podwójne według autorskich projektów. Na życzenie Klienta występuje możliwość realizacji odrębnych koncepcji i projektów. Wszystkich zainteresowanych ucieszą atrakcyjne warunki finansowe na świadczone usługi.